Loading...
The website is not published yet. Restricted access only.
Contact
Sitemap
Login
Tournaments
GSA Home
Tournament Format ▾
Tournament Formats & Awards
Venues
Tournament Discounts
Teams ▾
Teams
Team Rankings
Youth Roster Waiver
Rules ▾
2023 GSA RULES 7u through 18u
Registration/Insurance
AGE CALCULATOR
More ▾
Tournaments
GSA Home
Tournament Format
Tournament Formats & Awards
Venues
Tournament Discounts
Teams
Teams
Team Rankings
Youth Roster Waiver
Rules
2023 GSA RULES 7u through 18u
Registration/Insurance
AGE CALCULATOR
Your browser does not support JavaScript! Some features won't work as expected...
Halloween Havoc Super Regional VIII
Click Here to pay the gate fee.
Overview
Teams
Schedules
Fields
Standings
Brackets
Teams playing in this tournament.
08UM
(5)
09UM
10UM
11UM
12UM
13UM
14UM
16UM
#
Team
Division
1
Team Florida Supreme
AA
2
Tampa Xtreme 8U
AA
3
CBU Freedom 8U
A
4
Florida Diamond Dawgs 8U (37126)
8U M/P
5
Tampa Phenoms 8U Warren
8U M/P
09UM
(10)
#
Team
Division
1
Wesley Chapel 9U STORM
AA
2
Florida Stallions 9U
AA
3
FORCE BASEBALL 10U
AA
4
Ostingers 9u
AA
5
Lithia Hammerheads (30158)
AA
6
Gulfcoast chop 9u
AA
7
9U Florida Diamond Dawgs
AA
8
Polk County Dawgz
AA
9
Lakeland Tigers 9U (38203)
AA
10
Central Florida Strikers
AA
10UM
(16)
#
Team
Division
1
Gulf Coast Outlaws 10U
AAA
2
PB Prospects
AAA
3
Tampa Wave 10U
AA
4
10u Legends Powered by UA
AA
5
Iron Knights 10u
AA
6
Florida Naturals 10u
AA
7
CLUBHOUSE 10U
AA
8
Bloomingdale Bandits - Calandro
AA
9
Tampa Elite Hit Squad - Thomson
AA
10
PCYB Prospects 10U
AA
11
FORCE BASEBALL 9U
AA
12
Pasco Patriots
AA
13
Knights
AA
14
Bloomingdale Bandits-WBW 9u
AA
15
Miracles 10u Carolina
AA
16
10U Eagle Lake Elite
AA
11UM
(14)
#
Team
Division
1
Diamond Elite 11u Shoulders
AAA
2
Tampa Bay Freedom 11u
AAA
3
Hit Factory Makos 11u Scanio (37621)
AAA
4
Miracles 12 (37805)
AAA
5
Tampa Xtreme 10u (17088)
AA
6
Bullsharks
AA
7
11u Tampa Phenoms
AA
8
11U Eagles Evolution (28593)
AA
9
Tampa Warriors 11U
AA
10
PLANT CITY RAIDERS
AA
11
Miracles 11u Navy
AA
12
B.A.T. Baseball Academy 11U (37950)
AA
13
Central Florida Thunder
AA
14
Poinciana Panthers 11u
AA
12UM
(23)
#
Team
Division
1
Tampa Hawks 11u
AAA
2
B.A.T. Baseball Academy Gold 12U
AAA
3
Miracles 12u Navy
AAA
4
Ballers 12U
AAA
5
Dover Bombers 11u
AAA
6
Dynasty
AAA
7
Tampa Panthers 12U
AAA
8
Shamboogie Baseball
AAA
9
USA PRIME TAMPA 12U FISCHBACH
AAA
10
North Brandon Navigators 12u
AAA
11
Tampa Elite Hit Squad - Rappina (25284)
AA
12
Pasco Elite (24428)
AA
13
12U Khaos
AA
14
Avon Park Bombers 11u
AA
15
Bananas 12U
AA
16
PCYB Prospects 12U
AA
17
South Tampa Knights 12u - Rosende
AA
18
Iron Knights 12u
AA
19
Hit Factory Makos 12u American
AA
20
Miracles 12u Carolina
AA
21
Miracles 12u White (37808)
AA
22
Tampa Elite Hit Squad - Steinbach (17179)
AA
23
LCB Tigers 12u
AA
13UM
(17)
#
Team
Division
1
Florida Sluggers 13u Blue
AAA
2
South Tampa knights 13u - Copple
AAA
3
Florida Panthers 13U
AAA
4
Hitmen Baseball
AA
5
The OutKastS
AA
6
LOL Blaze
AA
7
R3 Baseball 13U Gomez
AA
8
Cru 12U C'23
AA
9
Bandits 13U (Perez)
AA
10
PC RAIDERS 13U
AA
11
Palm Beach Heat
AA
12
Fishhawk Wolverines 13U
AA
13
13u Legends Red Powered by UA
AA
14
13u Legends Black Powered by UA
AA
15
Florida Sluggers 13U White
AA
16
CF Baseball 13U
AA
17
Iron Knights 13U
AA
14UM
(11)
#
Team
Division
1
North Brandon Navigators 14U
AAA
2
Florida Sluggers Blue
AAA
3
Tampa Hurricanes
AAA
4
Pasco Futures
AAA
5
Land O Lakes Nationals 14U
AAA
6
Hit Factory Russo 2027
AAA
7
Lutz Legends
AA
8
Central Florida Storm
AA
9
South Tampa Knights 14u - Hursey
AA
10
Wolverines 14U
AA
11
FBH Angels 14u Gray
AA
16UM
(8)
#
Team
Division
1
Tampa Bay 51s (17244)
AAA
2
Florida Panthers 15U
AAA
3
Land O Lakes Tomahawks
AA
4
Pasco Prospects
AA
5
South Tampa Knights 16u (36775)
AA
6
FL Typhoons
AA
7
FBH Angels 16u Gray
AA
8
Khaos 16U Blue
AA
#
Team
Division
1
Tampa Elite Hit Squad - Baumann (17100)
AA