Loading...
The website is not published yet. Restricted access only.
Contact
Sitemap
Login
Tournaments
GSA Home
Tournament Format ▾
Tournament Formats & Awards
Venues
Tournament Discounts
Teams ▾
Teams
Team Rankings
Youth Roster Waiver
Rules ▾
2023 GSA RULES 7u through 18u
Registration/Insurance
AGE CALCULATOR
More ▾
Tournaments
GSA Home
Tournament Format
Tournament Formats & Awards
Venues
Tournament Discounts
Teams
Teams
Team Rankings
Youth Roster Waiver
Rules
2023 GSA RULES 7u through 18u
Registration/Insurance
AGE CALCULATOR
Your browser does not support JavaScript! Some features won't work as expected...
Halloween Fall Classic
Click Here to pay the gate fee.
Overview
Teams
Schedules
Fields
Standings
Brackets
Teams playing in this tournament.
08UM
(2)
09UM
10UM
11UM
12UM
13UM
14UM
16UM
#
Team
Division
1
Fishhawk Wolverines 8U
8U M/P
2
SWFL Elite Platinum 8U
8U M/P
09UM
(9)
#
Team
Division
1
Florida Burn Tampa 9U (17086)
AA
2
NB Knuckleheads 9U
AA
3
9U Tampa Xtreme (36297)
AA
4
Sarasota Shock 8U
AA
5
FishHawk Wolverines 9u (37223)
AA
6
KC Roos 9u American Nelson
AA
7
Mad Beach 9u Sharks
AA
8
Florida Pro-Swing 9U
AA
9
North Nation 9U
AA
10UM
(4)
#
Team
Division
1
Tampa Wave 10U
AA
2
CLUBHOUSE 10U
AA
3
SWFL Elite
AA
4
FORCE BASEBALL 9U
AA
11UM
(8)
#
Team
Division
1
North Brandon Navigators 11U
AA
2
Stinger Baseball 11U
AA
3
Saint Pete Barracudas - Williams (20057)
AA
4
Florida Flight 11u
AA
5
St. Pete Wahoos 10u (36798)
AA
6
South Tampa Knights 11u - Black (37037)
AA
7
FH Wolverines
AA
8
Hit Factory Makos 11u Rojas
AA
12UM
(12)
#
Team
Division
1
GRIT Baseball 12U (38438)
AAA
2
Tampa Elite Hit Squad - Hatten
AA
3
Lutz Legacy
AA
4
New Tampa Tomahawks
AA
5
Florida Flight 12u
AA
6
Hit Factory Makos 12u American
AA
7
Winter Haven Khoas
AA
8
B. C. Bombers
AA
9
LCB Tigers 12u
AA
10
1st Round Pro
AA
11
R3 White 12u
AA
12
Diamond Elite - Guerra
AA
13UM
(10)
#
Team
Division
1
North Brandon Navigators
AAA
2
Trinity Trojans
AAA
3
Hit Factory Garcia 2028
AAA
4
FBH Angels 13u Gray
AAA
5
Tampa Jackets (30160)
AA
6
Bandits 13U (Perez)
AA
7
South Tampa knights 13u - Johnson
AA
8
LOL Blaze
AA
9
SWFL Elite Platinum 13u
AA
10
Prime Baseball Flipkowski 13u
AA
14UM
(12)
#
Team
Division
1
Land O Lakes Nationals 14U
AAA
2
Saint Petersburg Barracudas - Williams (26060)
AAA
3
Bling City Diamonds
AAA
4
Flying Chanclas
AAA
5
Florida Burn 14U Platinum
AAA
6
West Coast Wolfpack
AAA
7
Brandon Blazers 14U
AA
8
Lutz Legends
AA
9
East Lake Eagles
AA
10
South Tampa knights 14u
AA
11
Wolverines 14U
AA
12
Pelicans Baseball 14u
AA
16UM
(1)
#
Team
Division
1
Land O Lakes Tomahawks
AA