Upcoming
games
Team Staff
- Team Record
- Team Position
# | Tournament | Bracket Name | Position | Points Earned |
---|---|---|---|---|
1 | GSA Bring the Heat | 11UM - Gold Bracket | 4th Place | 100 |
2 | Bay Area Challenge IV | 11UM - Bracket | 4th Place | 100 |
3 | Bradenton Octoberfest NIT (rings) | 11UM - Bracket | 3rd Place | 100 |
Overall Team Record: - -
# | Tournament | Date and Time | Score | Win/Loss/Tie |
---|---|---|---|---|
1 |
GSA Bring the Heat (11UM - Gold Bracket) |
Apr 28, 2024
02:30 PM to 04:10 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 1 Florida Burn 11u Park 3
|
Loss |
2 |
GSA Bring the Heat (11UM - 11U Division) |
Apr 27, 2024
10:25 AM to 12:05 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 11 ABA 11U Gold 1
|
Win |
3 |
GSA Bring the Heat (11UM - 11U Division) |
Apr 27, 2024
08:30 AM to 10:10 AM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 6 11u Tampa Phenoms 4
|
Win |
4 |
GSA Around the Horn (11UM - Division) |
Feb 03, 2024
10:55 AM to 12:35 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 11 Kangaroo Court 11u National Royal 2
|
Win |
5 |
GSA Around the Horn (11UM - Division) |
Feb 03, 2024
09:00 AM to 10:40 AM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 9 ABA 11U Gold 3
|
Win |
6 |
Bay Area Challenge IV (11UM - Bracket) |
Nov 19, 2023
02:15 PM to 03:55 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 1 Dover Bombers 11u 11
|
Loss |
7 |
Bay Area Challenge IV (11UM - Bracket) |
Nov 19, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 6 YardBirds 11U 3
|
Win |
8 |
Bay Area Challenge IV (11UM - AAA Division) |
Nov 18, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 7 Wesley Chapel Storm 11U 3
|
Win |
9 |
Bay Area Challenge IV (11UM - AAA Division) |
Nov 18, 2023
08:30 AM to 10:10 AM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 0 LBI Swarm 11u Deloges 10
|
Loss |
10 |
Bradenton Octoberfest NIT (rings) (11UM - Bracket) |
Oct 08, 2023
12:50 PM to 02:30 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 5 Tampa Knights 11u 15
|
Loss |
11 |
Bradenton Octoberfest NIT (rings) (11UM - Bracket) |
Oct 08, 2023
09:00 AM to 10:40 AM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 11 St. Pete Swamp Donkeys 7
|
Win |
12 |
Bradenton Octoberfest NIT (rings) (11UM - Division) |
Oct 07, 2023
02:45 PM to 04:25 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 11 South Tampa Knights-LaRocca 3
|
Win |
13 |
Bradenton Octoberfest NIT (rings) (11UM - Division) |
Oct 07, 2023
10:55 AM to 12:35 PM
|
Florida Burn Tampa 11U Platinum 3 Tropics Baseball Club 11u 9
|
Loss |