Upcoming
games
Team Staff
- Team Record
- Team Position
# | Tournament | Bracket Name | Position | Points Earned |
---|---|---|---|---|
1 | GSA Central Florida Super NIT (rings) | 10UM - Gold Bracket | 3rd Place | 100 |
2 | GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) | 10UM - Silver Bracket | Winner | 200 |
3 | Inverness Octoberfest NIT (rings) | 10UM - Bracket | Runnerup | 150 |
4 | GSA High Heater NIT (Rings) | 10UM - Gold Bracket | Runnerup | 150 |
5 | Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) | 10UM - 10U Bracket | Winner | 350 |
Overall Team Record: - -
# | Tournament | Date and Time | Score | Win/Loss/Tie |
---|---|---|---|---|
1 |
GSA Central Florida Super NIT (rings) (10UM - Gold Bracket ) |
Mar 10, 2024
03:15 PM to 04:45 PM
|
5 Star 10U Gold 6 Florida 9 9
|
Loss |
2 |
GSA Central Florida Super NIT (rings) (10UM - Gold Bracket ) |
Mar 10, 2024
11:45 AM to 01:15 PM
|
5 Star 10U Gold 8 Orlando Southern Squeeze 3
|
Win |
3 |
GSA Central Florida Super NIT (rings) (10UM - Division) |
Mar 09, 2024
04:10 PM to 05:50 PM
|
5 Star 10U Gold 11 Diamond Elite 10u Cedeno 8
|
Win |
4 |
GSA Central Florida Super NIT (rings) (10UM - Division) |
Mar 09, 2024
02:15 PM to 03:55 PM
|
5 Star 10U Gold 14 Hit Factory Tampa Makos 10u 2
|
Win |
5 |
GSA Around the Horn (10UM - Gold Bracket ) |
Feb 04, 2024
11:45 AM to 01:15 PM
|
- | - |
6 |
GSA Around the Horn (10UM - Pool 1) |
Feb 03, 2024
12:20 PM to 02:00 PM
|
5 Star 10U Gold 17 Palma Ceia Pirates 1
|
Win |
7 |
GSA Around the Horn (10UM - Pool 1) |
Feb 03, 2024
08:30 AM to 10:10 AM
|
5 Star 10U Gold 15 Stinger Baseball 10U 8
|
Win |
8 |
GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) (10UM - Silver Bracket ) |
Nov 05, 2023
02:15 PM to 03:55 PM
|
5 Star 10U Gold 12 TC Twins Select 10U 3
|
Win |
9 |
GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) (10UM - Silver Bracket ) |
Nov 05, 2023
12:20 PM to 02:00 PM
|
5 Star 10U Gold 9 Auburndale Fire 7
|
Win |
10 |
GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) (10UM - Silver Bracket ) |
Nov 05, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
5 Star 10U Gold 6 Miracles 10u Carolina +1 2
|
Win |
11 |
GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) (10UM - 10U Division) |
Nov 04, 2023
02:15 PM to 03:55 PM
|
5 Star 10U Gold 13 Southern Squeeze 10u 11
|
Win |
12 |
GSA FALL STATE CHAMPIONSHIP(Rings) (10UM - 10U Division) |
Nov 04, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
5 Star 10U Gold 6 Florida 9 12
|
Loss |
13 |
Inverness Octoberfest NIT (rings) (10UM - Bracket) |
Oct 08, 2023
04:40 PM to 06:20 PM
|
5 Star 10U Gold 5 Spring Hill Bandits 10u 11
|
Loss |
14 |
Inverness Octoberfest NIT (rings) (10UM - Bracket) |
Oct 08, 2023
12:50 PM to 02:30 PM
|
5 Star 10U Gold 10 Warriors Baseball Corp 10U 9
|
Win |
15 |
Inverness Octoberfest NIT (rings) (10UM - Bracket) |
Oct 08, 2023
09:00 AM to 10:40 AM
|
5 Star 10U Gold 12 Diamond Academy - Worley 0
|
Win |
16 |
Inverness Octoberfest NIT (rings) (10UM - Division) |
Oct 07, 2023
12:50 PM to 02:30 PM
|
5 Star 10U Gold 15 Rebels Baseball 3
|
Win |
17 |
Inverness Octoberfest NIT (rings) (10UM - Division) |
Oct 07, 2023
09:00 AM to 10:40 AM
|
5 Star 10U Gold 14 Diamond Academy - Worley 4
|
Win |
18 |
GSA High Heater NIT (Rings) (10UM - Gold Bracket ) |
Sep 10, 2023
04:10 PM to 05:50 PM
|
5 Star 10U Gold 5 Bloomingdale Bandits - Calandro 6
|
Loss |
19 |
GSA High Heater NIT (Rings) (10UM - Gold Bracket ) |
Sep 10, 2023
12:20 PM to 02:00 PM
|
5 Star 10U Gold 5 Spring Hill Bandits 10u 2
|
Win |
20 |
GSA High Heater NIT (Rings) (10UM - Gold Bracket ) |
Sep 10, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
5 Star 10U Gold 9 South Tampa Knights 10U 4
|
Win |
21 |
GSA High Heater NIT (Rings) (10UM - Pool 1) |
Sep 09, 2023
04:10 PM to 05:50 PM
|
5 Star 10U Gold 5 Knuckleheads 10U 2
|
Win |
22 |
GSA High Heater NIT (Rings) (10UM - Pool 1) |
Sep 09, 2023
12:20 PM to 02:00 PM
|
5 Star 10U Gold 10 Palma Ceia Pirates 7
|
Win |
23 |
Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) (10UM - 10U Bracket) |
Aug 27, 2023
02:15 PM to 03:55 PM
|
5 Star 10U Gold 14 Knuckleheads 10U 13
|
Win |
24 |
Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) (10UM - 10U Bracket) |
Aug 27, 2023
12:20 PM to 02:00 PM
|
5 Star 10U Gold 18 Tampa Elite Hit Squad - Thomson 5
|
Win |
25 |
Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) (10UM - 10U Bracket) |
Aug 27, 2023
10:25 AM to 12:05 PM
|
5 Star 10U Gold 12 Stallions 10U 2
|
Win |
26 |
Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) (10UM - Pool 1) |
Aug 26, 2023
12:50 PM to 02:30 PM
|
5 Star 10U Gold 14 Knuckleheads 10U 6
|
Win |
27 |
Dust off the Rust Season Opener (Pinellas County) (10UM - Pool 1) |
Aug 26, 2023
09:00 AM to 10:40 AM
|
5 Star 10U Gold 11 10U PCYB PROSPECTS 6
|
Win |